english
Logowanie » Rejestracja »
Studio DF - Dominika Frączkiewicz

AMBER AND SILVER COMPANY

O NAS

STUDIO DF jest firmą wyspecjalizowaną w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości unikatowej biżuterii srebrnej z naturalnym bursztynem oraz innymi kamieniami ozdobnymi.

Nasze wyroby wykonywane są techniką ręczną, co nadaje im indywidualny charakter i wysoką jakość.

Szeroki wachlarz wzorów oraz wykorzystanie naturalnego piękna bałtyckiego bursztynu pozwala zadowolić najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo także przedmioty o charakterze użytkowym takie jak np. : wizytowniki, noże do otwierania korespondencji, łyżeczki itp.

Wykonujemy również unikatowe formy z bursztynu i srebra zdobiące ekskluzywne wnętrza ludzi poszukujących oryginalności i prestiżu. Znalazły one swoich zwolenników w USA, Europie i Japonii.

Jako firma spełniamy wszelkie oczekiwania i realizujemy indywidualne zamówienia, wychodząc naprzeciw wszelkim potrzebom i sugestiom. Jesteśmy gotowi rozszerzyć naszą ofertę w oparciu o życzenia i projekty naszego Klienta.

Od 2001 roku STUDIO DF rokrocznie bierze aktywny udział w targach bursztynowych w Polsce i zagranicą. Jesteśmymy wystawcą na :

  • – AMBERIF
  • – AMBERMART
  • – ZŁOTO, SREBRO, CZAS
  • – JUBINALE
  • – JOGS – TUCSON – USA
  • – HOLIDOME – TUCSON – USA

Nasze wysiłki w zaspokojeniu nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb klientów znalazły już uznanie w oczach publiczności targów.W roku 2010 zostaliśmy laureatem "Galerii Ambermart " Na najbardziej atrakcyjny wyrób z bursztynem, a w roku 2012 zdobyliśmy Nagrodę Główną w konkursie "Bursztynowa Biżuteria Ambermart Gallery" 2012.Kliknij na ikonki aby zobaczyć dyplomy:


Jesteśmy firmą rekomendowaną przez Krajowa Izbę Gospodarczą Bursztynu w Polsce.


Kliknij na ikonkę aby zobaczyć nasz certyfikat.


Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i zapraszamy do współpracy.